Genel

13 ayrı suç kaydı bulunan hırsızlık şüphelisi yakalandı

Osmaniye’de meydana gelen Araba Lastiği hırsızlığı olayı aydınlığa kavuşturuldu ve hırsızlık şüphelisi de yakalanarak gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre; 23.08.2021 günü Raufbey Mahallesinde meydana gelen Araba Lastiği hırsızlığı üzerine, çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, yaptıkları çalışmalar ve kamera görüntülerinin incelenmesinin ardından şüpheliyi kısa sürede tespit etti. Şüphelinin daha önceden 13 ayrı suç kaydı bulunan 29 yaşındaki A.B. isimli şahıs olduğu tespit edilirken, şüpheli fiziki takip sonucu kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheli hakkında adli tahkikat başlatıldığı bildirildi.

Şüphelinin çaldığı 4 adet BMW marka cant, 2 adet Pirelli marka oto lastiği malzemeler de ele geçirildi. Bu arada incelenen güvenlik kamerası görüntülerinde şahsın motosiklet kullandığı ve çaldığı malzemeleri motosikletine yüklediği görüldü.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.