Genel

“30 AĞUSTOS, TÜRK MİLLETİ’NİN YEDİ DÜVELE KARŞI DİZ ÇÖKMEYECEĞİNİ ÖĞRETTİĞİ TARİHTİR”

Başkan Kadir Kara : “Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muhaberesinde kahramanca mücadele ederek kazandığımız 30 Ağustos zaferi, yüce Türk Milleti’nin yedi düvele karşı diz çökmeyeceğini öğrettiği tarihtir. Tarih boyunca bağımsızlığa simge olan şanlı Türk Milleti’nin mensubu olduğum için Allah’a her an şükür ediyorum” dedi.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Kadir Kara mesajında; “Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muhaberesinde kahramanca mücadele ederek kazandığımız 30 Ağustos zaferi, yüce Türk Milleti’nin yedi düvele karşı diz çökmeyeceğini öğrettiği tarihtir. Tarih boyunca bağımsızlığa simge olan şanlı Türk Milleti’nin mensubu olduğum için Allah’a her an şükür ediyorum.

Malazgirt’te, Çanakkale’de, Dumlupınar’da, 15 Temmuz’da nasıl bu kahraman millet esarete boyun eğmediyse bugünden sonra da asla boyun eğmeyecektir.

Devletiyle ve milletiyle bir ve tek yürek olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti bölünmez, parçalanamaz, sarsılmaz bir bütündür.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygı ile anıyor, tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en kalbi duygularla kutluyorum. Ne Mutlu Türk’üm Diyene. ” dedi. Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.