Spor

7 Ocak Taraftarlar Derneği’nde Vedat Köle Dönemi Başladı

Osmaniye 7 Ocak Taraftarlar Derneği’ninpandemi nedeniyle ertelenen kongresi yapıldı. Mevcut Başkan Sedat Köle’nin aday olmadığı kongrede başkanlığa abi Vedat Köle getirildi.

Yapılan kongrenin ardından 7 Ocak Taraftarlar Derneği’nde Vedat Köle dönemi resmen başlamış oldu. Aynı zamanda derneğin kurucularından olan Başkan Köle, kongrede yaptığı konuşmada kendisini göreve seçenlere teşekkür etti. Vedat Köle “Bu kongremiz sadece bir görev değişikliğidir. Bugüne kadar yönetimimizde görev yapan, emek veren arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Her bir üyemizle birlikte dün olduğu gibi bugünde takımımızın yanında olacağız. Yeni yönetimde görev yapacak olan arkadaşlarımıza da şimdiden başarılar diliyorum. Kongremize katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Vedat Köle başkanlığında oluşan Osmaniye 7 Ocak Taraftarlar Derneği yönetimi ise şu isimlerden oluştu.

Başkan Vedat Köle, Başkan Vekili Fikret Vayıs, Başkan YardımcısıAli Ertuğ Türk, Başkan Yardımcısı Fatih Karpuz, As Başkan Mustafa Usta, Muhasip Ali Gökalp, Genel SekreterAli Türkmen, Basın Sözcüsü Murat Özdem, Dernek Avukatı Sait Kenar, Sosyal Medya Sorumlusu Fevzi Kiriş ve Uğur Çetinkurt.

Denetim Kurulu:Onur Kurum, Hüseyin Baran, Fevzi Kiriş, Musa Has.

Üyeler: Ali Serhan Abasıkeleş, Tayfun Torun, Hakan Kılınç, Mustafa Çağatay Günar, Habip Özgüven, Armağan Çatalbaş, Hasan Tut, Doğukan Güneyli, Çağlayan Şaştım, Levent Küncü.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.