Genel

“AİLEMİZ, İSTİKBALİMİZ” YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENDİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Ailemiz İstikbalimiz, ailemiz gerçekten her şeyimiz. Ailelerimizi çok önemsiyoruz. Toplumun temeli ailedir” dedi.

15 Mayıs Aile Günü Nedeniyle Farkındalık Oluşturmak Amacıyla “Ailemiz, İstikbalimiz” Yürüyüşü Düzenlendi

15 Mayıs Aile Günü nedeniyle farkındalık oluşturmak amacıyla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından “Ailemiz, İstikbalimiz” yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüş, Yeni Hayat Hastanesi önünden başlayarak Valilik önünde son buldu.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tolga Nacar’a, müdürlük personeline, yürüyüşe katılan herkese teşekkür etti. 

AİLELERİMİZİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, “Ailemiz İstikbalimiz, ailemiz gerçekten her şeyimiz. Ailelerimizi çok önemsiyoruz. Toplumun temeli aile.  Bugün Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz “Ailemiz, İstikbalimiz” mottolu yürüyüş yaptılar, Valiliğimizin önüne geldiler. Hepsini tebrik ediyorum. Ailemizin geleceğimiz, her şeyimiz olduğunu hatırlattıkları için de bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.