Genel

AK PARTİ MKYK ÜYESİ İSMAİL KAYA’DAN AÇIKLAMA

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Sekreter Yardımcısı, 27. Dönem Osmaniye Milletvekili İsmail KAYA :” Türk siyasi hayatına, Milletimizin Partisi AK Partimizle giren İstişare ve Değerlendirme kültürü, Milletimize hizmet etmekten başka gayesi olmayan AK Partimizin en önemli unsurlarındandı” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Sekreter Yardımcısı, 27. Dönem Osmaniye Milletvekili İsmail KAYA, AK Parti’nin Kızılcahamam’da gerçekleşecek olan 31. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

KAYA yaptığı açıklamada; “Genel Başkan Yardımcımız Fatih Şahin Başkanlığında; Birim faaliyetlerimizi, güncel siyasi gelişmeleri ve gerçekleştireceğimiz istişare ve değerlendirme toplantılarımızın hazırlıklarını ele aldığımız Genel Sekreterlik Birim Toplantımızı gerçekleştirdik.

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında, MYK ve MKYK Üyelerimizin, Kabine Üyelerimizin, Kurucu Üyelerimizin, 28. Dönem Milletvekillerimizin, Bakan Yardımcılarımızın, Kadın ve Gençlik Kolları MKYK Üyelerimizin ve Genel Merkez Yöneticilerimizin katılımıyla 7-8-9 Haziran’da Kızılcahamam’da gerçekleştireceğimiz 31. İstişare Ve Değerlendirme Toplantımızın ve 1-2 Temmuz’da Belediye Başkanlarımızın katılımıyla düzenleyeceğimiz 31. İstişare ve Değerlendirme Toplantımızın hazırlıklarını değerlendirdik.

Türk siyasi hayatına, Milletimizin Partisi AK Partimizle giren İstişare ve Değerlendirme kültürü, Milletimize hizmet etmekten başka gayesi olmayan AK Partimizin en önemli unsurlarındandır. 31 Mart Seçim sonuçlarının ve izlenecek yol haritasının değerlendirileceği, Bakanlıklarımızın yapacağı geniş kapsamlı sunumlar ve parti yöneticilerimizin değerli katkılarıyla gerçekleştireceğimiz İstişare ve Değerlendirme Toplantılarımızın daha önceki toplantılarımızda olduğu gibi Partimize önemli katkılarının olacağına yürekten inanıyoruz.” dedi. 

HASAN KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.