Genel

ALİ BİNBOĞA: “BABA GİBİ SEVDİĞİM GÜZEL İNSAN AMCAMI KAYBETTİM”

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Osmaniye İl eski Başkanlarından Ali Binboğa’nın amcası Dirgen Ali’nin torunu Dirgen Muhammed’in oğlu Duman Ahmet Binboğa vefat etti.

Amcasının vefatından büyük üzüntü duyduğunu ifade eden Ali Binboğa, duygularını “Babam kadar sevip saydığım , Ailemizin büyüğü Dirgen Ali’nin torunu Dirgen Muhammed’in oğlu amcam DUMAN AHMET BİNBOĞA bu gün sabah vefat etmiştir. Cenazesi bu gün ikindi namazında OSMANİYE Asri mezarlık Camiinden kaldırılacaktır. Allah rahmet eylesin, mekanı Cennet olsun inşallah.Ruhu için birer Fatiha okumanızı rica ediyorum” şeklinde dile getirdi.

Merhumun cenazesi  ikindi namazını müteakiben OSMANİYE Asri mezarlık Camiinde kılınan  cenaze namazının ardından toprağa verildi.

ACIMIZI PAYLAŞANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Ali Binboğa, cenaze törenine katılan, taziye ziyareti ile acılarını paylaşan ve telefonla arayarak başsağlığı dileğinde bulunan tüm konu komşu akraba ve dostlara BİNBOĞA Ailesi adına en kalbi teşekkürlerini sunduklarını söyledi.

 Biz de basın olarak merhuma Allah rahmet , kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Hasan KILIÇ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.