Genel

Alkışlarımız Osmaniye’nin gururu olan ERCAN TEMEL İÇİN

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Antrenörü Ercan Temel, dört gün süren şampiyonada Çekiç Atmada 2.’lik, Disk Atmada 3.’lük ve Cirit atmada 3. olarak Osmaniye’nin ve Türkiye’nin gururu oldu

Uluslararası Atletizm Federasyonu tarafından Arnavutluk’un Korca kentindeki SkenderiyaSPro Kompleksi’nde düzenlenen 30. Balkan Masterlar Atletizm Şampiyonası’na Türkiye, kadın ve erkeklerde 61 sporcu ile katılırken, Osmaniye’den de tek sporcu olarak Ercan Temel katıldı. 12 ülkeden 645 sporcunun iştirak ettiği Balkan Masterlar Atletizm Şampiyonası’na Türk atletler damgasını vurdu.

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Antrenörü Ercan Temel, dört gün süren şampiyonada Çekiç Atmada 2.’lik, Disk Atmada 3.’lük ve Cirit atmada 3. olarak Osmaniye’nin ve Türkiye’nin gururu oldu.

 Atletizm Antrenörü Ercan Temel, turnuvanın zor ve güzel geçtiğini belirterek, “Turnuvada ilimizi ve ülkemizi en iyi bir şekilde temsil ettim. Turnuva çok çekişmeli ve güzel geçti. Olimpiyat şampiyonları, dünya şampiyonları da turnuvada yer aldılar. Bu sene ilk kez Ukrayna ve Belarus da şampiyonaya katıldı. Osmaniye’ye derecelerle döndüğüm için mutluyum. Bizlere her zaman destek sağlayan Sayın Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz Beye, Gençlik ve Spor Müdürümüz Mustafa Loğoğlu Beye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.