Genel

AMASYA VE IĞDIR’IN  İL EMNİYETİ,OSMANİYE’Lİ MÜDÜRLERE EMANET

7 Temmuz 2021 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Emniyet Genel Müdürlüğü Atama Kararı ile Kıymetli Hemşerilerimiz;

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkan Yardımcısı Oğuzhan YONCA Iğdır İl Emniyet Müdürlüğüne,

Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal KURT Amasya İl Emniyet Müdürlüğüne atandı.

Kıymetli İl Emniyet Müdürü Hemşerilerimize yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

KADİRLİ ESKİ EMNİYET MÜDÜRÜ ALPER SUDAN’A İÇİŞLERİ MÜŞAVİRİ OLARAK ATANDI

Resmi Gazete’de yayımlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile 10 ilin emniyet müdürü merkeze alındı, 33 ile yeni emniyet müdürü atandı. Ayrıca 27 yurt dışı misyonuna İçişleri Müşaviri ataması yapıldı.

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise Resmi Gazete’de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararı ile 33 ilin il emniyet müdürünün değiştiği belirtilerek ayrıca Cumhurbaşkanlığı onayıyla 26 emniyet hizmetleri sınıfında ve bir mülki idare amiri hizmetleri sınıfı olmak üzere 27 yurt dışı misyonuna İçişleri Müşaviri ataması yapıldığı bildirildi.

Diyarbakır Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, Avusturya’ya; Kırıkkale Emniyet Müdürü Günter Şenses, Bulgaristan’a; Tekirdağ Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, Bosna Hersek’e Kadirli Eski Emniyet Müdürü ve Trabzon İl Emniyet Müdürü Metin Alper’in Sudan’a İçişleri Müşaviri olarak atamaları yapıldı. Bartın İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş ise İstihbarat Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.