Genel

ASAYİŞ ŞUBE HIRSIZLIK BÜRODAN BAŞARILI OPERASYON

Osmaniye’de 21.07.2021 ile 28.07.2021 tarihleri arasında Raufbey, Mehmet Akif Ersoy, Adnan Menderes ve ve Mimar Sinan mahallelerinde farklı adreslerde meydana gelen 4 ayrı hırsızlık ihbarları üzerine  Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği çalışma başlattı, yapılan saha çalışmalarda şüphelinin daha önceden 17 ayrı hırsızlık konusuna karışan H.K. (25) isimli şahıs olduğu ayrıca diğer Şüphelinin yine hırsızlıktan kaydı bulunan Z.Y. olduğu tespit edildi.

 Şüpheli H.K şahıs, Fiziki takip sonucu ekiplerce kısa sürede yakalanmış olup gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesinin ardından mahkemeye çıkarılan şüpheli H.K tutuklanarak cezaevine gönderildi. Diğer şüpheli Z.Y. yi yakalama çalışmaları ise devam ediyor.

Şüphelinin İkametlerden çaldığı malzemeler: 1 adet Elektrikli Bisiklet, 2 adet tüp, 1 adet kalorifer peteğİ, 1 adet soba ve 1 adet mangal 1 Adet yangın söndürme tüpü.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.