Genel

Asayiş uygulamalarında 241 kişi gözaltına alındı!

Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ilimizde huzur ve güvenin devamlı hale gelmesi amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında 241 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan 241 şahıstan 16’sı adli makamlar tarafından tutuklandı.
Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğünce huzur ve güvenin devamlı hale gelmesi için 11-21 Ekim tarihleri arasında kent genelinde suçluları yakalama ve suçu önlemek amacıyla gerçekleştirilen operasyon ve uygulamalar kapsamında çeşitli suçlardan 241 şahıs gözaltına alındı. Gözaltına alınan 241 şahıstan 16’sı adli makamalar tarafından tutuklandı.1 şahıs ise Adli Kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Edinilen bilgiye göre; Kent genelinde gerçekleştirilen operasyon ve uygulamalarda; 8 adet ruhsatsız tabanca, 6 adet ruhsatsız av tüfeği, 8 adet kurusıkı tabanca, 18 adet şarjör, 82 adet mermi, 6 adet bisiklet, 1 adet elektrikli bisiklet, 11 adet motosiklet, 1 adet otomobil, 1 adet televizyon, 1 adet teyp, 1 adet bilgisayar, 4 adet delici kesici alet, 1 adet altın bileklik, 1 adet altın kolye, 1 adet tam altın, 1 adet yüzük ile 92 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.