Genel

Asılsız ihbarda bulunan esnaftan ZABITAYA PASTA SÜRPRİZİ

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, izinsiz maske satıldığı ihbarı üzerine bir iş yerine giden zabıta ekiplerine pasta ikram edildi.

Kırcaali Caddesi’nde izinsiz maske satışı yapıldığı ve şahsın uyarıları dikkate almadığı yönündeki ihbar üzerine zabıta ekipleri, bölgeye sevk edildi.

Zabıta Teşkilatı’nın 195. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kendileri için hazırlanan sürprizden habersiz olan zabıta ekipleri, işyeri sahibi ve çalışanları tarafından pastayla karşılandı.

Sürpriz karşısında şaşıran zabıta ekipleri, işyeri sahibi Remzi Arslantaş ve çalışanlarına teşekkür etti.

Zabıta ekipleri, kendilerine özel hazırlanan yaş pasta üzerindeki mumları üfleyip kestikten sonra afiyetle yediler.

Arslantaş, burada yaptığı açıklamada, zabıta ekiplerinin gece gündüz demeden çalıştığını belirterek, “Zabıta ekiplerimize güzel bir anı olması düşüncesiyle böyle bir sürpriz yapmaya karar verdik. İhbarda bulunduğumuz zabıta ekiplerimize görevlerinde başarılar diliyoruz.” dedi.

Belediye Zabıta Müdürü Osman Kıvrak ise ihbarı değerlendirmek için geldikleri işyerinde hazırlanan sürprizden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, Arslantaş ve çalışanlarına teşekkür etti.                                      Menderes Özat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.