Genel

Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon HASTANESİ’NDE TATBİKAT!

Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde (FTR), 2021 yılı Hastane Afet ve Acil Durum Planı kapsamında, Saha Tatbikatı amacı ile AFAD İl Müdürlüğü, Bahçe İtfaiye Müdürlüğü, UMKE ve 112 Ambulans Servisi koordinasyonuyla 21.10.2021 tarihinde “Deprem, Yangın, Tahliye ve Arama Kurtarma Tatbikatı” başarıyla gerçekleştirildi.

Tatbikat organizasyonu; Hastane Yönetimi olarak Başhekim Uzm.Dr. Ahmet Kocaer, İdari ve Mali İşler Müdürü Mehmet Emin Çuhadar, Sağlık Bakım Hizmetler Müdürü Semra Temiz tarafından  yapıldı.

Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Ahmet Kocaer, “Tatbikatımıza; Bahçe Kaymakamı Sayın Aziz Kayabaşı, Belediye Başkanı Sayın İbrahim Baz, İl Sağlık Müdürü Sayın Dr. Hasan Öznavruz, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Ender Erikan, Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Yıldız, Acil Afet Şube Müdürü Ökkeş Yıldız, Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Turhan Kaya kıymetli misafirlerimiz de gelerek bizleri onurlandırmışlardır. Başarılı tatbikatın gerçekleştirilmesinde emeği geçen başta kıymetli mesai arkadaşlarım olmak üzere tüm kurum personellerimize şükranlarımı sunuyorum. ÖZLEM AVCI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.