Genel

BAKANDAN MAĞDURLARI SEVİNDİREN PARA YARDIMI

Osmaniye’nin Kadirli ilçe Kaymakamı Ahmet Arık:”Karatepe Köyünde çıkan ve Kızyusuflu Köyüne kadar ulaşan yangınla ilgili olarak yaptığı açıklamada Yaraların sarılması için tüm kurumlarımız seferber edilmiştir” dedi.

Kaymakam Ahmet Arık beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Cezmi Yavuz ve birim müdürleri ile Karatepe köyü Kilim Kooperatifinde yangın söndürme çalışmaları ile ilgili bilgi alırken yangında zarar gören vatandaşların yaralarını hızlı bir şekilde saracaklarını söyledi.

Tüm kurumlarımız vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için topyekün yangın bölgesinde vatandaşımızın emrindedir diyen Arık “ Devlet olarak yangından etkilenen tüm vatandaşlarımıza gerekli yardımları ulaştıracağız ve ihtiyaçlarını karşılayacağız” dedi.

Ayrıca Kaymakam Arık Aile Bakanımız Derya Yanık hanımefendi tarafından yaraların sarılması acil ihtiyaçların karşılanması için gönderdiği 1 milyon TL ailelerimize dağıtılmaya başladığını bildirdi.

Menderes ÖZAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.