Genel

BAŞARI BELGESİ İLE TALTİF EDİLEN POYRAZOĞLU’NDAN VALİYE TEŞEKKÜR

MARİFET İLTİFATA TABİDİR: Başarılı bir kimse, desteklenir, takdir edilir, övülürse daha iyi işler yapar” Yetenekli kişilerin başarıları takdir edildiği ve karşılığı verildiği müddetçe daha iyi sonuçlar elde edilir ve başarıların devamı sağlanır. Çok kaliteli bir mal üreten kişi, eğer o mala alıcı bulamıyorsa başarısının bir anlamı yoktur. Kişilerin yararına kullanılmayan başarılar devamlı olamaz. Başarı devamlılık gerektirir.

Bu düşünceden hareketle Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz da görevini adam gibi başarı ile yapan müdürlerini başarı belgesi ile ödüllendiriyor.

Osmaniye İl Tarım Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Müdürü Yüksek Ziraat Mühendisi Mehmet POYRAZOĞLU,  görevinde gösterdiği üstün performans ve başarılı çalışmalarından dolayı Vali Dr. Erdinç YILMAZ tarafından BAŞARI BELGESİ ile ödüllendirildi.

Konuyla ilgili olarak görüşünü açıklayan Ziraat Yüksek Mühendisi Mehmet POYRAZOĞLU: “Adıma Başarı Belgesi veren değerli Osmaniye Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz beye Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı müdürlüğü olarak çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.