Genel

BAŞKAN OLCAR, AŞIRI YAĞIŞTA TÜM PERSONELİ İLE SAHADAYDI

Kadirli Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar, haftasonu bölgemizde ve ilçemizde etkili olan sağanak yağışta en üst kademeden en alt kademeye kadar tüm personeli ile sahadaydı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün sağanak yağış uyarısıyla oluşabilecek olumsuzluklara karşı ekiplerini hazırda bekleten Kadirli Belediyesi, yağışla birlikte harekete geçti. Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar da süreci ekiplerle birlikte sahada anbean takip ederek, çalışmaları sahada yönetti.

İtfaiye, Su ve Kanalizasyon İşleri, Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüklerine bağlı çok sayıda ekip su biriken noktalara müdahale etti. Bodrum katta bulunan bazı adreslere dolan sular da İtfaiye ekipleri tarafından tahliye edildi.

Birçok noktada incelemede bulunan Başkan Olcar, “Tüm ekiplerimiz ve AFAD ile koordineli olarak sahadaydık. Belediye olarak her zaman yanınızdayız. Gerekli incelemeler yapılacak ve elimizden gelen desteği sağlayacağız. Mevcut altyapı yetersizliğinden dolayı bir daha bu görüntülerin yaşanmaması adına daha önceden planlanan altyapı çalışmalarımızı tüm gücümüzle hızlandırdık. Sizlere Mert Belediyecilik sözü veriyoruz.” dedi.

MENDERES ÖZAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.