Genel

BAŞKAN ÖZDOKUR: “LİDERİMİZİN 2023 VİZYONU ANLAYIŞI İLE HEDEFE KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM”

MHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih ÖZDOKUR, “Mahalle ve Köy Teşkilatları Başkanlarımızla istişare toplantısında bir araya geldik. MHP Osmaniye Merkez İlçe Teşkilatı olarak “neler yaptık,neler yapabiliriz,neler yapmalıyız”ı gözden geçirerek Liderimizin belirlediği 2023 vizyonu anlayışıyla teşkilat çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Geçmişi kucaklayan geleceğe umutla sarılan MHP anlayışını tüm Osmaniyemiz’de göstereceğiz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmaniye Merkez İlçe Teşkilatı, mahalle ve köy teşkilatları başkanları ile istişare toplantısı yaptı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan MHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih ÖZDOKUR, şunları söyledi:

“Mahalle ve Köy Teşkilatları Başkanlarımızla istişare toplantısında bir araya geldik.

MHP Osmaniye Merkez İlçe Teşkilatı olarak “neler yaptık,neler yapabiliriz,neler yapmalıyız”ı gözden geçirerek Liderimizin belirlediği 2023 vizyonu anlayışıyla teşkilat çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Geçmişi kucaklayan geleceğe umutla sarılan MHP anlayışını tüm Osmaniyemiz’de göstereceğiz.

Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyor Teşkilatımızın gözü kulağı olan mahalle ve köy başkanlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.