Genel

BİRLİKTE ORUÇ AÇMANIN SEVİNCİNİ YAŞADILAR

Programda, Yurt, Gençlik ve Spor ve alanında yürütülen çalışmaların bilgilendirlmesi, değerlendirilmesi ve önümüzdeki döneme ilişkin hedeflerin belirlenmesi gibi konular da ele alındı. Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği bu anlamlı etkinlik, kurum içi iletişimi güçlendirmenin yanı sıra personelin bir araya gelerek kaynaşmasına da olanak sağladı.

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli iftar buluşmasında bir araya geldi

Ramazan ayının bereketini paylaşma geleneği kapsamında, Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli iftar buluşmasında bir araya geldi.

Tosyalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen iftar yemeğine, AK Parti Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yusuf Çebi, Hizmet Müdürleri,Şube Müdürleri Yurt Müdürleri, Gençlik Merkezi Müdürleri İlçe Müdürleri ve tüm GSB personeli katıldı.

İftar buluşmasında, birlik ve beraberlik içinde Ramazan ayının manevi atmosferini yaşama fırsatı bulan katılımcılar, birlikte oruç açmanın mutluluğunu paylaştılar.

Programda, Yurt, Gençlik ve Spor ve alanında yürütülen çalışmaların bilgilendirlmesi, değerlendirilmesi ve önümüzdeki döneme ilişkin hedeflerin belirlenmesi gibi konular da ele alındı.

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği bu anlamlı etkinlik, kurum içi iletişimi güçlendirmenin yanı sıra personelin bir araya gelerek kaynaşmasına da olanak sağladı. HASAN KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.