Genel

BİSİKLET ETKİNLİĞİNE VALİ YILMAZ DA KATILDI

Avrupa Spor Haftası etkinlikleri düzenlenen bisiklet etkinliği ile başladı. Etkinliğe Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Kadir Kara, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ve gençler katıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, 23-30 Eylül arasında kutlanan Avrupa Spor Haftası etkinliklerinin bugün düzenlenen bisiklet etkinliği ile başladığını ifade ederek, hafta kapsamında toplumda hareketlilik bilinci ile spora teşvik edici çeşitli sportif faaliyetler düzenleneceğini kaydetti.

Bisiklet etkinliği Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ın start vermesi ile başladı. Valilik önünden başlayan etkinlik, Devlet Bahçeli Meydanı’nda son buldu.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, etkinliğe katılan tüm gençleri tebrik ederek, Avrupa Spor Haftası kapsamında düzenlenecek etkinliklerin toplumda spor bilinci oluşturulmasına vesile olmasını temenni etti.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.