Genel

BÜYÜKLERİMİZ BAŞTACIMIZDIR

Vali Yılmaz, “Tüm büyüklerimizin Dünya Yaşlılar Gününü kutluyorum. Büyük fedakârlıklarla bizleri yetiştirip geleceğe hazırlayan büyüklerimizin hakkını ödeyemeyiz. Büyüklerimizin tecrübesi bizim için her zaman yol gösterici olmuştur. Dolayısıyla büyüklerimiz bizim her zaman baş tacımızdır. Varlığınız çok kıymetli, iyi ki varsınız” dedi.

Özden Huzurevi Bocce Takımı, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Takıma Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun, Özden Huzurevi Müdürü Fırat Karlı, Özden Huzurevi Bocce Takımı Antrenörü Davut Oğuzhan eşlik etti. Ziyaret sırasında Bocce Takımı Üyeleri, Vali Yılmaz’a forma hediye ettiler.             

Ziyaret sırasında, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun, Özden Huzurevi Bocce Takımı hakkında Vali Yılmaz’a bilgi verdi. İl Müdürü Coşkun, 2021 yılı 60 yaş üstü Huzurevleri arası “Huzur Bocce Ligi”ne bu yıl 54 ilden 117 takımın katıldığını ifade ederek, Özden Huzurevi Bocce Takımının Gaziantep ve Hatay takımlarının yer aldığı 17. Grupta mücadele ettiğini, grup maçlarının dördünü de kazanarak grup ve bölge birincisi olarak Kasım ayında yapılacak Türkiye Bocce Şampiyonasına katılacağını kaydetti. 

Bocce Takımı oyuncuları Yakup Çakır, Veli Karabacak ve Mehmet Bozkuş ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Takım üyelerini tebrik ederek, takım üyelerinin 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutladı. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Yılmaz, “Tüm büyüklerimizin Dünya Yaşlılar Gününü kutluyorum. Büyük fedakârlıklarla bizleri yetiştirip geleceğe hazırlayan büyüklerimizin hakkını ödeyemeyiz. Büyüklerimizin tecrübesi bizim için her zaman yol gösterici olmuştur. Dolayısıyla büyüklerimiz bizim her zaman baş tacımızdır. Varlığınız çok kıymetli, iyi ki varsınız. Sizlere sağlıklı, huzurlu, mutlu bir ömür diliyorum.”dedi.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.