Genel

Çalınan elektrikli bisiklet, polis ekiplerince bulunarak sahibine teslim edildi!

Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerinin hırsızlara ve hırsızlık olaylarına karşı yürüttüğü başarılı çalışmalar devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Osmaniye’de çalınan bir elektrikli bisiklet, polis ekiplerince bulunarak sahibine teslim edildi. Olayla ilgili de bir kişi yakalandı.
Edinilen bilgiye göre; Kurtuluş Mahallesi’nde çalınan elektrikli bisikletle ile ilgili ihbar alan ekipler, hırsızlık olayı ile ilgili çalışma başlattı. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan saha çalışmalarının ardından, elektrikli bisikleti çalan şahsın Ö.Ö. olduğu tespit edildi. Yapılan fiziki takibin ardından çaldığı elektrikli bisiklet ile yakalanan şahıs, yakalanarak gözaltına alındı.
Gözaltına alınan Ö.Ö. hakkında adli tahkikat başlatılırken, çalınan elektrikli bisiklet de polisler tarafından sahibine teslim edildi.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.