Genel

Cami’den hırsızlık yapan şahıs yakalandı!

Osmaniye’de 16.07.2021 ile 23.07.2021 tarihleri arasında üç farklı adreste meydana gelen Mabetten ve Evden Hırsızlık olayları ile ilgili, Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğince çalışma başlatıldı. Yapılan çalışmalarda; çevrede izlenilen kamera görüntülerinden ve saha çalışmalarından şüphelinin daha önceden çok sayıda hırsızlık kaydı bulunan M.C.G. (16) isimli şahıs olduğu tespit edildi. Şahsın yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar sonunda, şüpheli saklandığı boş metruk binada yakalanarak gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesinin ardından Adliyeye çıkarılan şüpheli, adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Bu arada şüphelinin görüntülerde bir caminin içerisinde klimalara ait bakır kabloları çaldığı da görüldü. Ele geçirilen çalınan malzemeler ise; 6 adet tam altın, 2 adet çeyrek altın ve klimaya ait bakır kablolar olarak açıklandı.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.