Genel

ÇENET: “UMUT EDİYORUZ Kİ;  DEPREMİN  AÇTIĞI YARAYI HEP BİRLİKTE SARACAĞIZ”

Osmaniye Ticaret Borsası Başkanı Sait Çenet, beraberinde OTB Meclis Başkanı Nuh Türk, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamza Bağrıaçık ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Demir ile Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ve Malatya Ticaret Borsasını ziyaret etti.

 Ziyarette konuşan Osmaniye Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sait Çenet, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ve Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlarına Misafirperverlikleriniz için teşekkür ediyorum, 6 Şubat’ta yaşadığımız depremlerden dolayı  Osmaniye İlimizde bizler hangi sorunlarla mücadele ediyorsak, Malatyalı tüccarımız da aynı sorunlarla mücadele ediyor. Umut ediyoruz ki depremin açtığı yarayı hep birlikte, birlik beraberlik içinde saracağız dedi.

 Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ve Malatya Ticaret Borsası, Başkanlarımızın da ifade ettiği gibi aynı depremle aynı sorunları yaşıyoruz. Üyelerimizin sorunları aynı karşılıklı fikir alışverişi yapmak için bugün Malatya’yaziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz diye konuştular.

ÖZLEM AVCI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.