Genel

CHP OSMANİYE HEYETİ, YAYLALARDA ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

CHP Osmaniye İl Başkanı Mehmet AŞIK: “Cumhuriyet Halk Osmaniye Milletvekilimiz Baha Ünlü,  İl-ilçe örgütümüz, Kadın ve Gençlik Kolları olarak Yayla Programı altında ilk programımıza Zorkun, Küreci, Karıncalı, Bağrıaçık yaylalarında esnaf ve vatandaşlarımızın yöresel, genel sorunlarını dinleyerek başladık. Yaylalarımızdaki halkımızın yoğun ilgisinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

CHP Osmaniye Heyeti, Osmaniye’ye bağlı yaylalarda faaliyet gösteren esnafları ve yayla sakinlerini ziyaret ederek sorun ve isteklerini dinledi.

Konuyla ilgili olarak CHP Osmaniye İl Başkanı Mehmet AŞIK, şunları söyledi:

“Cumhuriyet Halk  Partisi Osmaniye Milletvekilimiz Baha Ünlü,  İl-ilçe örgütümüz, Kadın ve Gençlik Kolları olarak Yayla Programı altında ilk programımıza Zorkun, Küreci, Karıncalı, Bağrıaçık yaylalarında esnaf ve vatandaşlarımızın yöresel, genel sorunlarını dinleyerek başladık. Yaylalarımızdaki halkımızın yoğun ilgisinden dolayı teşekkür ederiz”

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden yayla esnafları ve yayla sakinleri de sorunlarını dinleyen CHP Osmaniye heyetine teşekkür ettiler.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.