Genel

CHP OSMANİYE İL ÖRGÜTÜ, BAHÇE ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ

CHP Osmaniye İl Başkanı Mehmet AŞIK: “esnaflarımızı gezerek hayat pahalılığı ve ağır vergiler karşısında ki şikayetlerini dinledik. Yanlış uygulanan ekonomik politikalar sonucunda zarar gören esnaflarımızın Cumhuriyet Halk Partisi olarak daima yanındayız “ dedi. Aşık: “Bahçe ilçemize bağlı Aşağıkarderesi, Yukarıkarderesi ve Kaman köylerimizi Milletvekilimiz Baha Ünlü,  Bahçe İlçe Başkanımız ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte ziyaret ettik. Tarımla, hayvancılıkla, uğraşan köylülerimizin sorunlarını dinledik ve partimizin çözüm yollarını konuştuk” dedi.

CHP Osmaniye İl ve Merkez İlçe Örgütü, Bahçe ilçesinde esnafları ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinledi.

HAYAT PAHALIĞI VE VERGİLERDEN ŞİKAYET ETTİLER

Konuyla ilgili bir açıklama yapan CHP Osmaniye İl başkanı Mehmet AŞIK; “İl Başkanlığımızın çalışma proğramı kapsamında, Milletvekilimiz Baha ÜNLÜ , Merkez İlçe Başkanımız Abdulkadir ÖZGAN  ile birlikte Bahçe İlçe örgütümüzü ziyaret ettik. İlçe Başkanı ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte esnaflarımızı gezerek hayat pahalılığı ve ağır vergiler karşısında ki şikayetlerini dinledik. Yanlış uygulanan ekonomik politikalar sonucunda zarar gören esnaflarımızın Cumhuriyet Halk Partisi olarak daima yanındayız “ dedi.

KÖYLÜLERİN VE ÇİFTÇİLERİN DE

SORUNLARINI DİNLEDİLER

Bahçe ilçe merkezindeki esnaf ziyaretinin ardından CHP Heyeti, ilçeye bağlı köyleri de ziyaret ederek köylülerin ve çiftçilerin de sorunlarını dinlediler.

Başkan Mehmet AŞIK, bu konuda yaptığı açıklamada “Bahçe ilçemize bağlı Aşağıkarderesi, Yukarıkarderesi ve Kaman köylerimizi Milletvekilimiz Baha Ünlü,  Bahçe İlçe Başkanımız ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte ziyaret ettik. Tarımla, hayvancılıkla, uğraşan köylülerimizin sorunlarını dinledik ve partimizin çözüm yollarını konuştuk” dedi.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.