Genel

ÇOMU: “30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI BÜYÜK BİR GURURLA KUTLUYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye İl Başkanı Yusuf Çomu, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda şöyle konuştu :

” Gazi Mustafa Kemal önderliğinde 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nde kazanılan bu eşsiz zafer, Türk milletinin, birlik ve bütünlüğüne yönelik her türlü tehdit ve saldırı karşısında kenetlenerek hiçbir gücün hangi amaçla ve ne şekilde olursa olsun birliğinin ve bağımsızlığının elinden alınmasına fırsat vermeyeceğinin simgesi oldu. Hiç şüphesiz ki atalarımızdan emanet aldığımız mukaddes vatanımızın, birliği ve bütünlüğünü muhafaza etme mücadelemiz, dün olduğu gibi bugün de aynı azim ve inançla devam edecektir. Başta cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bayrağı, vatanı ve milleti uğruna canlarını feda eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun ” dedi.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.