Genel

DENİZOĞLU ANKARA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçe Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu, Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Denizoğlu, ziyaretleri sonrasında Ankara’dan eli dolu döndü.

AK Parti İl Başkanı Seydi Gülsoy, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya ile birlikte TBMM’de, Bakanlıklarda ve AK Parti Genel Merkezi’nde bakanlar ve siyasilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Denizoğlu, yaptığı görüşmeler sonucunda ilçesi için büyük müjdeler aldı.

Belediye Başkanı Denizoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı ve Sağlık Bakanlığı bürokratlarıile görüşmeler yaptı. Başkent ziyaretine ilişkin açıklama yapan Başkan Denizoğlu, “İlçemizin temel ve öncelikli sorunlarına kalıcı çözümler sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Bakanlıklara yaptığımız ziyaretlerde, sorunlarımızı iletiyor ve projelerimizi sunuyoruz. İl Başkanımızın ve Milletvekillerimizin de desteği ile ilçemize hizmette çağ atlatıyoruz. Dere ıslahları konusunda görüştüğümüz Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli, ihale sürecinin hızlanması için talimat verdi.Yol genişlemesi ile ilgili talebimizi ilettiğimiz Bakanımız Adil Karaismailoğlu, yapılacak incelemenin ardından gereğinin yapılacağını müjdeledi. İlçemize yapılması planlanan Devlet Hastanesi ile ilgili de görüştüğümüz Sağlık Bakanlığı bürokratları, yer tahsisinin ardından ihale sürecinin hızlıca başlatılacağını belirttiler. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Bakanlarımıza, Milletvekillerimize ve İl Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretlerde İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Ali Gizlice ile Hasanbeyli İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Bulanık da hazır bulundu.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.