Genel

DEPREMZEDELERE YERİNDE DÖNÜŞÜMLE İLGİLİ BİLGİ  VERİLDİ

6 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşen asrın felaketi olarak nitelendirilen depremin vurduğu illerden biri olan Osmaniye İlimizde depremzede vatandaşlarımızın depremde yıkılan yuvalarının yeniden yapılabilmesi için Rezerv Alan olarak ilan edilen Metin Tamer ve Sefa Evler Sitesi sakinlerine bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Yapılan toplantıya Kentsel Dönüşüm Genel Müdürü Bedri Sinan GÜL ve Dönüşüm Alanları 1 Daire Başkanı  Aynur GÖKALP DURNA konuşmacı olarak katılırken, Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim ÇENET ve İl Müdürü Hamdi Görkem GENÇTÜRK’te eşlik etti.

Verimli geçen bilgilendirme toplantısının ardından soru cevap şeklinde devam edilerek depremzede vatandaşlarımızın soruları cevaplandı.

SEFA EVLERİ DEPREMZEDE DERNEK BAŞKANI AHMET KAMA TEŞEKKÜR ETTİ

Atatürk Caddesinde  Metin Tamer sitesinin yanı Yeni Hayat Hastanesi karşısında deprem sonrası faaliyetini yoğun  bir tempoda sürdüren  SEFA Evleri Depremzede Dernek Başkanı  Ahmet KAMA, Yerinde dönüşüm projesi ile ilgili çalışmalar yapan tüm yetkili mercilere  Sefa evleri sakinleri adına çok teşekkür  ettiklerini söyledi.

HASAN KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.