Genel

DEVLET BABA YANINIZDA

Vali Yılmaz, vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etmeye devam edeceklerini ifade ederek, “Her hafta vatandaşlarımızın evlerine misafir oluyoruz ve bize iletmek istedikleri bir talep ya da sorunları varsa yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her zaman vatandaşımızın yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşlarımızı

 evlerinde ziyaret etme geleneğini  sürdürüyor.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, her hafta olduğu gibi bu hafta da vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı.

Bu haftaki ziyaretinde 3 çocuklu bir ailenin evine misafir olan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşımız ve çocukları ile bir süre sohbet etti. Vatandaşımızın çocukları ile yakından ilgilenerek, eğitim durumları hakkında bilgi alan Vali Yılmaz, çocuklara hediyeler verdi.

Ziyaretinin ardından konuşan Vali Yılmaz, vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etmeye devam edeceklerini ifade ederek, “Her hafta vatandaşlarımızın evlerine misafir oluyoruz ve bize iletmek istedikleri bir talep ya da sorunları varsa yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her zaman vatandaşımızın yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz.”diye konuştu.

Vali Yılmaz’ı evlerinde konuk eden vatandaşımız ve çocukları Vali Yılmaz’a nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.