Genel

DOĞAR: “KEKLİK, TAVŞAN VE ÖRDEK AVI SEZONU AÇILDI ”

Osmaniye  Avcılık, Atıcılık ve Avspor   Kulübü Başkanı Faruk DOĞAR :”Avcılarımızın avlarını rahat ve huzurlu bir şekilde yapmaları için  belgelerinin eksiksiz  tam olması  lazım onun için Avcılık belgeleri var ise vizesi ve Avlanma pullarını temin etmeleri belgeleri yok ise zaman zaman açılan ve çok yakında açılacak olan Avcı Eğitim kurslarına katılmalarını istiyorum” dedi.

Osmaniye Avspor, Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Başkanı Faruk DOĞAR, Tüm Türkiye de olduğu gibi bölgemizde  de Keklik ve Tavşan sezonunun  16 Ekim 2021 tarihinde başlayacağını  ve yalnız keklik ve tavşan avının  09 Ocak  2022  tarihinde  sona ereceğini söyledi.

AVCILIK BELGELERİNİZİ VİZE ETTİRİN

VE AVLANMA PULLARINIZI DA UNUTMAYIN

Konuyla ilgili bir açıklama yapan  Osmaniye Avspor, Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Başkanı Faruk DOĞAR, şunları söyledi:

“Bu tarihten itibaren  Avcılarımız 2.inci 3.üncü ve ıv.üncü gurup av hayvanlarını avlaya bilecekler.Avcılarımızın avlarını rahat ve huzurlu bir şekilde yapmaları için  belgelerinin eksiksiz  tam olması  lazım onun için Avcılık belgeleri var ise vizesi ve Avlanma pullarını temin etmeleri belgeleri yok ise zaman zaman açılan ve çok yakında açılacak olan Avcı Eğitim kurslarına katılmalarını istiyorum.

DENETİMLERDE AVCILARIMIZ SORUN YAŞAMASIN

Çünkü yapılan denetimlerde Avcılarımız görevlilerle sorun yaşamasını gönül arzulamıyor onun için bütün bu sorunları yaşamak istemeyen Avcılarımızı.Osmaniye avcılar ve atıcılar spor kulübüne bekliyorum.

TÜM AVCILARIMIZA RASTGELE

                  Başkan Doğar, açıklamasını “ Açılmış olan Bıldırcın, Üveyik ve Yaban Domuzu, açılacak olan Keklik, Tavşan, Ördek, Kaz Tahtalı[hopal] Çulluk ve Karatavukavlarında Avcılarımıza Rastgele diyorum” diyerek tamamladı. Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.