Genel

DUYGULANDIRAN ZİYARET

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 19 Eylül Gaziler Günü’nde, Gazimiz Jandarma Maliye Astsubay Üstçavuş Çağrı Gökalp Hakkoymaz’ıevinde ziyaret etti. Ziyarette Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.

        Gazimiz ve ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Bugün 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Gazilerimizi ziyaret ediyoruz. Haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz, övgünün en güzelini, saygının en yücesini hak eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Bu vesile ile aziz şehitlerimize ve ebediyete intikal eden gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan gazilerimize aileleriyle birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum.”dedi. Vali Yılmaz, Gazimize Kur’an-ı Kerim ve Bayrağımızı takdim etti.

        Gazimiz Jandarma Maliye Astsubay Üstçavuş Çağrı Gökalp Hakkoymazve ailesi Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.