Genel

Düziçi Kaymakamı’ndan ilçe esnaflarına ziyaret

Düziçi Kaymakamı Mehmet Furkan Taşkıran, ilçede bir dizi ziyaretlerde bulundu. Kaymakam Taşkıran, esnaf ziyaretlerinde ise vatandaşları Covid-19 tedbirleri konusunda uyardı.

Kaymakam Mehmet Furkan Taşkıran İlçe Müftüsü İbrahim Akyüz’ü makamında ziyaret etti. Kaymakam Taşkıran Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle gerçekleştirdiği ziyaretinde İlçe Müftüsü İbrahim Akyüz’e haftalarının hayırlı olmasını temenni etti.

Şehit Annesine Ziyaret

Kaymakam Mehmet Furkan Taşkıran, Şehit Umut Eyvaz’ın annesi Lütfiye Eyvaz’ı da Mehmetli Beldesinde bulunan evinde ziyaret etti. Kaymakam Taşkıran’ın ziyaretine İlçe Jandarma Komutanı v. Mehmet Belikırık, İlçe Emniyet Amiri Furkan Uncu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mulla Yeşilyurt ve Yeni Mahalle Muhtarı Celal Topbaş da eşlik ettiler.

Kaymakam Mehmet Furkan Taşkıran ayrıca ilçe merkezinde bulunan esnafları da ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden Kaymakam Taşkıran, ayrıca Covid-19 tedbirleri konusunda uyarılarda bulundu.

İlçe Nüfus Müdürü’nden Ziyaret

Bu arada bir ziyaret de Kaymakam Mehmet Furkan Taşkıran’a yapıldı. Taşkıran’ın Dünya Nüfusuna katılımı ve yaşam serüvenin ilk belgesi olan Doğum Belgesi, İlçe Nüfus Müdürü İsmet Türkmen tarafından Kaymakam Taşkıran’a makamında takdim edildi.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.