Genel

DÜZİÇİLİLERİ SEVİNDİREN ZİYARET

OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, ziyarette Düziçi ilçemizdeki üniversitemizin  birimlerinin geliştirilmesi konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Düziçi ilçesinde Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Düziçi Kaymakamı Mutlu Almalı,  Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner,  İl Kültür ve Turizm Müdürü Burhan Torun,  Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İrfan Remzi Yılmaz ile bir araya geldi. 

Düziçi’nde gerçekleşen ziyarette TBMM 22. Dönem Osmaniye Milletvekili Mehmet Sarı,  İl Milli Eğitim Müdür Vekili Yasin Kaynar,  Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, Belde Belediye Başkanları, il ve ilçe genel meclis üyeleri ve siyasi parti il ve ilçe temsilcileri de hazır bulundu. 

Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, ziyarette Düziçi ilçemizdeki üniversitemizin  birimlerinin geliştirilmesi konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.