Genel

Düziçispor’un BAL’daki rakipleri belli oldu

2021-2022 Sezonu Bölgesel Amatör Lig (BAL) grupları belirlendi. Bu sezon Bölgesel Amatör Lig, 261 takımın katılımı ile her bölgede 3’er grup olmak üzere 9 ayrı bölgede 27 grupta oynanacak.

Grup müsabakaları çift devreli lig usulüne göre oynanacak olup her bölgede grup birincisi olan 3’er takımın tarafsız bir sahada tek devreli lig usulüne göre oynayacakları Bölge Birinciliği müsabakaları sonunda bölge birincisi olan 9 takım TFF 3. Lig’e çıkmaya hak kazanacak.

2021-2022 sezonu Bölgesel Amatör Lig 30-31 Ekim 2021 tarihlerinde başlayacak. 6 ve daha fazla takımla temsil edilen İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa, Ankara, Diyarbakır, Manisa ve Trabzon illeri birden fazla, beş ve daha az takımla temsil edilen iller ise aynı grupta yer alacak.

Bu sezon Osmaniye’yi BAL’da temsil edecek olan Düziçispor’un rakipleri de belli oldu. Toplam 10 takımın yer aldığı Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 1. Grup’ta mücadele edecek Düziçispor’un rakipleri ise şöyle: Kozanspor FK, Adana 1954 FK, Silifke Belediyespor, İdmanyurdu 1925, Pozantı Belediyespor, Sarıçam Kürkçülerspor, Mersin 33 FK, Erdemli Belediyespor ve Niğde Belediyespor.

ÖZLEM AVCI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.