Genel

ERZİN’DE SPOR FAALİYETLERİ HEYECANI GİDEREK ARTIYOR

Hatay ın Erzin ilçesinde spor faailiyetleri heyecanla devam ediyor.

 TVF 1.liğ de yer alan Yeşikent spor voleybol takımı ,1. Amatör kümede mücadele eden Gökderespor dan sonra yeni bir heyecan daha başladı , göreve geldiğiden beri aktif olarak Erzin e hizmet eden Erzin gençlik ve spor müdürü Hanifi Demirkıran yeni kurulan Erzin gençlik spor kulübü hakkında açıklamada bulundu ve şunları söyledi”

Gençlik ve Spor ilçe müdürlüğü olarak bir hayalimizi daha gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Üç yıl önce temellerini attığımız ve güçlü bir kadroyla desteklediğimiz GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ bugün itibari ile açılmış bulunmaktadır. SPOR-SİSTEM-DİSİPLİN üçlüsünün ayrılmaz parçası olarak yapacağımız etkinlikleri profesyonelce yapmak, şehrimizin spora tutkulu insanları için sporu yaşam biçimine dönüştürmek ve yeni cevherleri keşfederek çocuklarımızı ilgi ve istidatları doğrultusunda yönlendirmek amacıyla kurduğumuz kulübümüz FUTBOL-BASKETBOL- KORT TENİSİ ve BİSİKLET branşlarında faaliyet göstererek adeta bir spor okulu işlevi görecektir. Göreve geldiğimiz günden beri en büyük hayallerimizden olan bu çalışmamızı sonuçlandırmanın mutluluğunu tüm sporseverlerle birlikte yaşamak için herkesi kulübümüze davet ediyorum. Bu çalışmamızda katkısı olan ve katılım sağlayacak olan tüm sporseverlere şimdiden teşekkür ediyorum.”dedi.

Adil COŞKUNER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.