Genel

EŞARPLI VE ETEKLİ HIRSIZLAR POLİSTEN KAÇAMADI!

Osmaniye’de eşarp takarak ve etek giyerek hırsızlık yapan iki kişi polisin kameralardan takibi sonucu yakalandı.

Edinilen bilgiye göre; 24.06.2021 günü Yedi Ocak Mahallesi 12222 Sokakta bulunan bir apartmanın girişine bırakılan motosikletin çalındığı ihbarı geldi. İhbar üzerine adrese giden Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerinin yapmış olduğu çalışmada; daha önceden çok sayıda hırsızlık kaydı bulunan, E.C.D. (23) ve A.S. (24) isimli şüpheli şahısların oldukları tespit edildi. Şüphelilerin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda Şüphelilerden E.C.D. isimli şahıs yapılan fiziki takip sonucu Osmaniye’nin Dervişiye köyünde yakalanıp gözaltına alındı. Şüpheli E.C.D. çıkarıldığı mahkemece Adli Kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Diğer şüpheli şahsın yakalaması için çalışmaların devam etmekte olduğu bildirildi.

Bu arada izlenen görüntülerde, şüphelilerin tanınmamak için başlarına eşarp taktıkları ve E.C.D. isimli şüphelinin etek giydiği görüldü.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.