Genel

ESKİ BAKAN ÖZHASEKİ’DEN OSMANİYE ZİYARETİ

Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Mehmet Özhaseki, Osmaniye Valiliğini Ziyaret Etti

        Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Mehmet Özhaseki, Osmaniye Valiliğini ziyaret etti. 

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Belediye Başkanı Kadir Kara, Vali Yardımcıları Adem Yılmaz ve Metin Arslanbaş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul,  İl Emniyet Müdür Vekili Murat Sönmez, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, Siyasi Parti Temsilcileri tarafından karşılanan Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Mehmet Özhaseki, karşılamanın ardından Valilik Şeref Defterini imzaladı.

        Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Mehmet Özhaseki, daha sonra Valilik makamında Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Belediye Başkanı Kadir Kara, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice ve siyasi parti temsilcileri ile bir süre görüştü.

        Vali Dr. Erdinç Yılmaz, nazik ziyaretinden dolayı Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Mehmet Özhaseki’ye teşekkür etti. Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki, Osmaniye Belediyesini ziyaret etmek üzere Valilikten ayrıldı.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.