Genel

“EV VE BÜRO ARAMASINDA AVUKAT HAKLARI” KONULU SEMİNER YAPILDI

İstanbul Barosu Avukatlarından Ömer Kavili, Osmaniye barosu avukatlarına “Ev ve baro aramasında avukat hakları “ konulu seminer verdi.Kavili’nin seminerine baro üyeleri yogun ilgi gösterdi.Baro Başkanı Av. Halil İbrahim Yavuzdoğan, seminere katılan tüm avukatlara katılım belgesi takdim etti.

       Düzenlediği seminerlerle üyelerini son gelişmelerin ışığında aydınlatma çalışmalarını sürdüren  Osmaniye Barosu  tarafından 02.10.2021 Cumartesi günü Saat:10.00 – 14.00 da, İstanbul Barosu Avukatlarından Ömer KAVİLİ’nin konuşmacı olarak katıldığı ” EV VE BÜRO ARAMASINDA AVUKAT HAKLARI “ konulu  seminer yapıldı.

Osmaniye Barosu Tesisleri Prof. Dr. Metin Feyzioğlu Konferans Salonunda yapılan ve Baroya kayıtlı avukatların yoğun ilgi gösterdiği seminere katılan avukatlara Baro Başkanı Av. Halil İbrahim Yavuzdoğan tarafından seminere  katılım belgesi verildi.

AV. ÖMER KAVİLİ KİMDİR?

Malatya Yeşilyurt ilçesi 1960 doğumlu, Adalet Yüksek Okulundan sınavsız Hukuk Fakültesine geçiş yaparak 1987 yılında mezun, İstanbul Barosu üyesi avukatı. 1998 yılında Avukat Hakları Merkezi’nin (AHM) Türkiye’deki ilk kurucularından olup kuruluştan bu yana 18 yıl boyunca kesintisiz, ücretsiz ve 24 saat için ücretsiz gönüllü olarak görev yapan tek avukat. Yani Baro yöneticileri değişse de AHM’deki mesleğini ve meslektaşını sevdiği için görevini bırakmayan bir avukat. 

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.