Genel

GAZİLERİMİZ VE YAKINLARI PLAKETLE ONURE EDİLDİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla, Osmaniye Şehit Polis Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Osmaniye Şubesi ile Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesini ziyaret etti. Ziyarette Garnizon Komutan Vekili Yarbay İsmail Şahin Canseven, Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Murat Karabulut, Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, İl Jandarma Komutan Vekili Albay İlkay Gül, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş da yer aldı.

Ziyaretleri sırasında Gazilerimizle bir süre sohbet ederek, Gaziler Gününü kutlayan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Şanlı Gazilerimizin, Gaziler Gününü kutluyor; şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Aziz Şehitlerimizi ve ebediyete göç eden Gazilerimizi, rahmet ve şükranla yad ediyor,  hayatta olan Gazilerimize  sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum” dedi.

        Ziyaretleri sırasında, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensupları Gazilerimize ve Gazilerimizin yakınlarına plaket verdiler. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Osmaniye Şubesi ziyaretinde Dernek Başkanı Ali Kurt, Gazilerimiz Mehmet Kaygısız, Ali Hanbal, Ahmet Tuncel, Ömer Koca, Servet Erşık, Merhum Gazi Ali Soylu’nun eşi Belmiye Soylu, Merhum Gazi Müslüm Tel’in eşi Bedriye Tel, Merhum Gazi Abdülkerim Altılar’ın eşi Mevlüde Altılar, Merhum Gazi Mecit Gezer’in eşi Yıldız Gezer’e; Osmaniye Şehit Polis Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma Derneği ziyaretinde; Dernek Başkan Vekili Yakup Ege, Merhum Gazi Kadir Kızar’ın oğlu Mustafa Kızar, Gazilerimiz Hüseyin Lökoğlu, Ahmet Güler, Mesut Çelik, Mehmet Emelce, Keramettin Sayıl, Merhum Gazi Fehmi Topaloğlu’nun eşi Nagehan Topaloğlu; Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi ziyaretinde; Dernek Başkanı Durmuş Öksüz, Merhum Gazi Mustafa Deniz’in kızı Özlem Deniz, Merhum Gazi Emrah Dal’ın eşi Nezahat Dal, Merhum Gazi Hüdai Yüksel’in eşi Özlem Yüksel, Merhum Gazi İbrahim Urul’un eşi Zekiye Urul, Gazilerimiz Kadir Aslan Karayiğit, Gökhan Biçer, Bülent Öz, Murat Gök ve Emin Kaytan’a plaketleri takdim edildi.

Gazilerimiz ve şehitlerimizin yakınları, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensuplarına nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.