Genel

GAZİLERİMİZİN HAKLARI ÖDENMEZ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 15 Temmuz Gazimiz Cumhuriyet Savcısı Güven Çelik’i Ziyaret Etti.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 15 Temmuz Gazimiz Cumhuriyet Savcısı Güven Çelik ve ailesini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette İl Müftüsü Ali Çakmak ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı. Ziyaret sırasında Kur’an-ı Kerim okunarak, İl Müftüsü Ali Çakmak tarafından dua edildi.

Gazimiz ve ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehitlerimizin ve Gazilerimizin, hain darbe girişimi sırasında devletimize, milletimize, demokrasimize, milli birlik ve beraberliğimize sahip çıkmak için büyük bir kahramanlık gösterdiklerini ifade ederek, “Gazilerimizden Allah razı olsun. Hakları ödenmez. Yaptıkları mücadele asla unutulmayacak. Şehitlerimize ve gazilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyorum.” dedi.

Vali Yılmaz, ziyaretinin sonunda Gazimiz Cumhuriyet Savcısı Güven Çelik’e Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti. Gazimiz Cumhuriyet Savcısı Güven Çelik, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti için teşekkür etti.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.