Genel

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu’ndan OKÜ’ye Ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Genç Ofis’in açılışını öğrencilerle birlikte yaptı. Programa Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

Açılışta konuşan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Az önce 1350 kapasiteli Kayıboyu Kız Yurdumuzu açtık. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi gençlerine hizmet edecek. Onun öncesinde Çok Amaçlı spor Salonumuzu açtık. Şimdi de Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Genç Ofis açılışındayız. Geçtiğimiz hafta Ankara Sincan’da 5 gençlik merkezi, hemen akabinde Karaman’da Kazım Karabekir Paşa Genç Ofis ve şimdi de hamdolsun Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Genç Ofis’ini açıyoruz. 500’e yakın gençlik merkezi,  347 Genç Ofis. Siz nerede talep ediyorsanız biz bunları birlikte birer birer açmaya ve birlikte sizlerin önderliğinde yönetmeye devam edeceğiz. Lütfen buraları dolu dolu kullanın. Buraların içeriğini, buranın projelerini birlikte büyütelim, birlikte güçlendirelim. Sizler için yaşayan bir mekân olarak, hem arkadaşlık iklimi olarak buraları hem sayılarıyla, nitelikleriyle güçlendirmek de hepimizin görevi olsun. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi için, burada bulunan birbirinden değerli genç arkadaşlarım için hayırlı olsun” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, açılışın ardından öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti. Öğrencilerin seslendirdiği türküleri de dinleyen Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, tüm öğrencilere başarılar diledi.

Valilik Basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.