Genel

GÖKAY, JANDARMA PERSONELİNE DE İNDİRİMLİ EĞİTİM FIRSATI SUNUYOR

Osmaniye Gökay Okulları eğitim konulu ziyaretlerine devam ediyor.

Gökay Okulları kurucusu Hacı Ahmet Yıldırım, Osmaniye İl Jandarma Komutanı J. Alb. Zafer Tombul’u makamında ziyaret ederek eğitim-öğretim üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Ziyarette okulun yeni dönem hazırlıkları hakkında bilgiler verildi. Eğitim üzerine verimli bir sohbetle gelecek ve okullaşma, eğitimin niteliği ve kalitesi konularında görüşler paylaşıldı.

2020/2021 eğitim-öğretim faaliyetlerine yönelik kurumsal, çevresel genel bilgilendirmeler yapan Gökay Okulları kurucusu Hacı Ahmet Yıldırım ve Osmaniye İl Jandarma Komutanı J. Alb. Tafer Tombul, arasında yapılan protokol gereği Gökay Okulları tarafından Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı personeline yüzde 30 eğitim-öğretim indirimi yapılacak.

Osmaniye Gökay Okulları, bölgenin en donanımlı kampus yapısıyla, her sahadaki teknolojik alt yapısıyla, eğitim atölyeleriyle, sportif açık ve kapalı alanlarıyla dört yabancı dil eğitimi veren dil anlayışıyla 3 yaş grubundan lise son sınıfa kadar hizmetlerine devam etmektedir.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.