Genel

“Gönüllülük Çalışmaları” dersi kapsamında FİDAN DİKİMİ ETKİNLİĞİ  YAPILDI

OKÜ Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Kadirli Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Kadirli Meslek Yüksekokulu ve TEMA Vakfı iş birliğiyle düzenlenen fidan dikimi etkinliği, üniversitemiz Kadirli Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi.

 Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ve TEMA Vakfı iş birliğiyle 2023-2024 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı “Gönüllülük Çalışmaları” dersi kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte, çok sayıda fidan toprakla buluştu.

OKÜ Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Kadirli Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Kadirli Meslek Yüksekokulu ve TEMA Vakfı iş birliğiyle düzenlenen fidan dikimi etkinliği, üniversitemiz Kadirli Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi. Sosyal sorumluluk kapsamında, yeşil alanların artırılması ve çevre bilincinin geliştirilmesi hedefiyle düzenlenen etkinlik, çok sayıda kurum ve kuruluşu bir araya getirdi.

Etkinliğe Kadirli Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Bilgi ve Belge Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Burak Kocaoğlu, TEMA Vakfı İl Sorumlusu Nail Dayanç, TEMA Vakfı Kadirli Temsilcisi ve Kadirli Yenigün Ortaokulu Müdürü Duygucan Dertli, üniversitemiz akademik ve idari çalışanları, çeşitli okullardan öğretmenler ile çok sayıda öğrenci katılım gösterdi. OKÜ BASIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.