Genel

“GÜZELLİĞİN ADRESİ” ÇAPA SAĞLIKLI YAŞAM VE GÜZELLİK MERKEZİ AÇILDI

Osmaniye’de Diyetisyen ve Yaşam Koçu Gizem YAZAR tarafından kurulan ÇAPA Sağlıklı yaşam ve Güzellik Merkezi hizmete açıldı. Yazar;  Osmaniye’de güzelliğe çapa attık. Bakımına önem  veren tüm kadınlarımızı bir çay içmeye merkezimize bekliyoruz.Sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi garantiliyoruz” dedi.

Osmaniye’nin İstasyon Caddesi Yonca Sitesi A blok zemin kattaki 320 m2’lik alan üzerinde açılan ÇAPA Sağlıklı yaşam ve Güzellik Merkezinde aşırı ilgi nedeniyle randevulu sistemle hizmet veriliyor. Merkeze gelmek isteyenlerin 0328-814 50 00 veya 0553-814 50 00 nolu telefonları arayabilecekleri belirtildi.

 Osmaniye’nin tanınmış sevilen köklü ailelerinden Serbest Muhasebeci- Mali Müşavir Servet YAZAR’ın kızı olan Diyetisyen ve Yaşam Koçu Gizem YAZAR, ÇAPA Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezinde insanı rahatlatan hijyenik bir ortamda Diyet, Bölgesel zayıflama ( heykeltıraş -G5), Masaj, Cilt bakımı,  Hydrafacial (Amerikan cilt bakımı), Masaj, Leke tedavisi , Lazer epilasyon , Manikür pedikür ve Kalıcı oje hizmetlerinin verildiğini söyledi.

DİYETİSYEN VE YAŞAM KOÇU GİZEM YAZAR’I TANIYALIM

Başkent üniversitesi beslenme ve diyetetik mezunu olan 32 yaşındaki Gizem YAZAR, Adana’nın Ceyhan ilçesi Özel Çınar Hastanesinde 7,5 yıl Diyetisyen  ve Yaşam Koçu olarak görev yaptı. Kendi alanında birçok başarılı çalışmalara imza atan Gizem YAZAR,  mesleki tecrübelerini hemşerilerine sunmak için Osmaniye’ye gelerek ÇAPA Sağlıklı yaşam ve Güzellik Merkezini hizmete açtı.

Biz de basın olarak Osmaniye sevdası aşkı ile ilimize gelerek hemşerilerine teknolojinin en son yenilikleri ile hizmet vermek için ÇAPA  Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi açan hemşerimiz  Diyetisyen ve Yaşam Koçu  Gizem YAZAR’ı kutluyor, çalışmalarında başarılarının devamını diliyoruz.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.