Genel

HASTALARA BAYRAM ZİYARETİ

Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, Kurban Bayramı Arifesinde, Osmaniye Devlet Hastanesini ziyaret ederek; hastalar, hasta yakınları ve hastane personelinin bayramlarını kutladı.

Ziyaretinin başında Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ufuk Saraçoğlu’ndan hastane hakkında genel bir bilgi alan Vali Yılmaz, daha sonra hastaları odalarında ziyaret ederek, “Bugün Hastanemizi ziyaret ederek, tedavi gören vatandaşlarımıza hem ‘geçmiş olsun’ dileklerimizi iletmek hem de bayramlarını kutlamak istedik. Tüm hastalara Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.

Hastaların durumu hakkında doktorlardan bilgi alan Vali Yılmaz, hasta yakınları ile de bir süre sohbet ederek bayramlarını kutladı. Hastalar ve yakınları, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti için teşekkür ettiler.

Hastane personeli ile de bayramlaşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, büyük bir fedakarlık örneği göstererek her zaman görevlerinin başında olan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederek, bayramlarını kutladı.

VALİLİK BASIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.