Genel

HAYRİYE-BATUHAN ALİBEKİROĞLU ÇİFTİ MUTLULUĞA YELKEN AÇTI…

Bir Anne-Baba için en büyük mutluluk; doğumundan gençliğine kadar adeta üzerine titreyerek büyüttüğü gözbebeği evlatlarının mürüvvetlerini (mutlu günlerini ) görmeleridir. Osmaniye’de Alibekiroğlu ve Yalçın Ailesi de, evlatlarının mürüvvetlerini görme sevinci yaşadılar.

Osmaniye’nin tanınmış  sevilen ailelerinden Tülin- Aydın ALİBEKİROĞLU’nun beyefendi oğulları Uzman Çavuş BATUHAN ALİBEKİROĞLU  ile Elif-Bekir (Merhum) YALÇIN Ailesinin hanımefendi kızları HAYRİYE YALÇIN, muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.   

27 Temmuz 2021 Salı günü akşamı saat 19.00’da Osmaniye GALA  Sosyal Tesislerinde  yapılan düğün salonuna  büyük bir heyecan içerisinde  konfeti ve alkış yağmuru altında giren HAYRİYE-BATUHAN ALİBEKİROĞLU çiftinin pistte ilk danslarını yaparlarken mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Her iki ailenin yakınları ve dostları da  pistte yöresel oyunlar oynayarak ve halay çekerek düğüne ayrı bir renk ve coşku kattılar.

TEŞEKKÜRLER OSMANİYE

Osmaniyelilerin büyük ilgi gösterdiği  düğünde örnek bir misafirperverlik sergileyen ALİBEKİROĞLU  ve YALÇIN  Aileleri , evlatlarının bu sevinçli gününe bizzat katılarak veya telefonla  mutluluklarına ortak olan tüm konu komşu, şoför camiasına, kamu müdürlerine, siyasi parti  ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine,  iş dünyasının mümtaz isimlerine   ve  tüm dostlarına EN KALBİ TEŞEKKÜRLERİNİ sunduklarını söylediler.

Düğün pastasının  kesimi  ile devam eden düğün töreni, atkı merasimi ile sona erdi.

Biz de basın olarak ALİBEKİROĞLU ve YALÇIN   Ailelerini kutluyor,  mutluluğa yelken açan  genç çiftimize de bir ömür boyu aynı yastıkta kocamaları  temennisiyle mutluluklar diliyoruz.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.