Genel

HEP BİRLİKTE MÜCADELEYE DEVAM

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Korona virüsle mücadelemizi aralıksız sürdürüyoruz. Kurallara hassasiyetle uyulmasının, aşı yaptırılması ve aşı sürecinin tamamlanmasının bu mücadelede çok önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Dün itibariyle ikinci doz aşılamada % 75 oranını yakaladık. İnşallah devam edeceğiz. Bu anlamda bütün hemşehrilerime bu mücadeleye verdikleri katkıdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu mücadeleyi hep birlikte kazanacağımıza inanıyoruz, inşallah kazanacağız. Tedbirlere uyulmasının ve aşı olmayan hemşehrilerimizin bir an evvel aşılarını olmasının, aşılama süreçlerini tamamlamamış olanların aşılama süreçlerini tamamlamasının gerekli olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Hep birlikte mücadeleye devam” Dedi.

Osmaniye’de Covid-19 Tedbirlerine Yönelik Geniş Kapsamlı Denetimler Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ın Katılımıyla Aralıksız Devam Ediyor

Dinamik Denetim Modeli çerçevesinde, kontrollü normalleşme döneminin sürdürülebilirliği ve bir an evvel tam anlamıyla normalleşmenin sağlanması için temizlik, maske, mesafe prensiplerinin yanı sıra hayatın her alanını kapsayacak şekilde belirlenen kurallara toplumun tüm kesimlerince uyulmasının sağlanması amacıyla tüm ülke genelinde yapılan geniş kapsamlı denetimler Osmaniye’de de tüm yaşam alanlarında devam ediyor.

Dr. Devlet Bahçeli Bulvarı boyunca gerçekleştirilen denetimlere; Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hulusi Akkuş, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz ve  İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür Vekili Hüseyin Zafer katıldı. Kamu kuruluşları il müdürlerinin yer aldığı gruplar halinde yapılan denetimler ilin diğer yaşam alanlarında da gerçekleştirildi. 

Denetimleri sırasında esnaf ve vatandaşlarımızın öncelikle hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, korona virüsle mücadelede tedbirlere hassasiyetle uyulmasının ve aşı olmanın çok önemli olduğunu söyledi.

Denetimlerin ardından basın mensuplarına açıklama yapan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Korona virüsle mücadelemizi aralıksız sürdürüyoruz. Kurallara hassasiyetle uyulmasının, aşı yaptırılması ve aşı sürecinin tamamlanmasının bu mücadelede çok önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Dün itibariyle ikinci doz aşılamada % 75 oranını yakaladık. İnşallah devam edeceğiz. Bu anlamda bütün hemşehrilerime bu mücadeleye verdikleri katkıdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu mücadeleyi hep birlikte kazanacağımıza inanıyoruz, inşallah kazanacağız. Tedbirlere uyulmasının ve aşı olmayan hemşehrilerimizin bir an evvel aşılarını olmasının, aşılama süreçlerini tamamlamamış olanların aşılama süreçlerini tamamlamasının gerekli olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Hep birlikte mücadeleye devam.” diye konuştu.”   Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.