Genel

Hırsızlık olaylarına karışan 12 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Osmaniye’de son günlerde meydana gelen 20 farklı hırsızlık olayı Osmaniye Polisi tarafından aydınlatıldı. Olaylarla ilgili 12 şüpheli şahıs yakalandı.

Edinilen bilgiye göre; 14.07.2021 ile 24.07.2021 tarihleri arasında Osmaniye il merkezine bağlı çeşitli mahallelerde meydana gelen 20 adet hırsızlık olayları ile ilgili, Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yapılan saha çalışmalarında; toplamda 12 şüpheli şahıs yakalandı. Şüphelilerden G.Ç. (33), D.A. (31), Ö.A. (26), A.D. (26), T.G. (21) ve S.D.C. (20) isimli şahıslar ifadelerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi. Ayrıca S.A. (33), M.S. (28), Ö.K. (18), M.D. (SSÇ-15), M.C.G. (SSÇ-15) ve İ.G. (SSÇ-16) isimli şahıslar ise ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Yapılan incelemelerde şüphelilerin evlerden çok sayıda ziynet eşyası, cep telefonu ve motosiklet çaldığı tespit edildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği olarak Suç ve Suçlulara karşı mücadeleye kararlılıkla devam edileceği bildirildi.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.