Genel

HOŞ GELDİNİZ SAYIN VALİM

Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, yoğun iş temposu ve denetimlerinin yanı sıra ziyaretlerini de devam ettiriyor. Vali Yılmaz, her hafta olduğu gibi bu hafta da bir vatandaşımızın evine misafir oldu. Ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı. Ziyareti sırasında vatandaşlarımız ile bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, vatandaşımızın çocuklarına oyuncak ve çeşitli hediyeler verdi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızı ziyaretlerimiz devam ediyor. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımız ile sohbet ediyoruz, yardımcı olmamızı istedikleri hususlarda elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her zaman vatandaşımızın yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Vali Yılmaz’ı evlerinde konuk eden vatandaşlarımız ise ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, “Valimizin ziyareti bizi çok mutlu etti, kendisine çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun” diye konuştular.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.