Genel

HOŞ GELDİNİZ SAYIN VALİM

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Düziçi ilçemizi ziyaret etti. İlk olarak Düziçi Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Yılmaz, görevine yeni başlayan Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Vali Yılmaz ziyaretinin devamında Düziçi İlçemizde Gümüş Köyü ve Dumanlı Yaylasını bağlayan yol çalışmalarında incelemelerde bulundu. Vali Yılmaz’ın incelemelerinde Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mesut Ovalı, Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner ve İl Genel Meclisi Üyeleri de yer aldı.

Yol yapım çalışmaları hakkında bilgi veren İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mesut Ovalı, hem yaylalara hem de Gümüş Köyü sakinlerine hizmet eden 4,5 km uzunluğundaki yolun genişletme çalışmalarının Belediye tarafından yapıldığını ifade ederek köy sakinlerinin yolun asfalt ya da beton yol yapılması talebi olduğunu söyledi. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mesut Ovalı, gerekli etüt çalışmalarının yapılmasına müteakip hazırlanacak teknik rapora göre hareket edileceğini belirtti.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, İlimize en güzel hizmetleri sunma gayreti içinde çalıştıklarını, bu hedef doğrultusunda çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi.

Vali Yılmaz, incelemelerinin ardından Gümüş Köyünü ziyaret ederek, köy sakinleri ile bir araya geldi.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.