Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, okulları ziyaret ediyor

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı’nın başlaması nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, okul ziyaretlerine devam ediyor.

Mehmet Akif İlkokulu, Mimar Sinan İlkokulu ve Mimar Sinan Ortaokulu’nu ziyarette bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK;  burada görev yapan okul yöneticileri, öğretmen ve öğrencilerle görüşmek, okul ziyaretleriyle varsa sorunları yerinde tespit etmek, çözüm önerilerini dinlemek amacıyla ziyarette bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK ziyaretler ile ilgili; “İlimiz genelinde yüz yüze eğitim sürecimiz büyük bir titizlikle devam ederken, sorunsuz bir şekilde süreci yönetmemize katkı sunan herkese teşekkür etmek isterim. Geldiğimiz bu süreçte, bütün paydaşlarımızın hassas davranmasının önem arz ettiğini belirtmek isterim. Temennimiz öğrencilerimizin okul ortamından artık daha fazla ayrı kalmamasıdır. Bu bağlamda öğretmen, öğrenci ve veli işbirliği ile elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz” dedi.

Makbule Hanım Anaokulu ve Yavuz Selim İlkokulu’na da ziyarette bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, öğretmen ve okul bahçesindeki öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.